Състезание Люсинды Грийн по конному спорта [Внос от обединеното кралство]

Rating
BGN 2.33

Сума
Налично за поръчка

Платформа : WINDOWS 2000 / XP / VISTA Издател : XPLOSIV Опаковка : КУТИЯ в СТИЛ DVD Рейтинг : EVERYONE Световно известен Лусинда Грийн ще ви помогне за вашето пътуванеЛусинда Грийн, считан за един от най-големите наездниц на света, е легенда на състезания.На 19 години Лусинда спечели първите си състезания по бадминтон, езда на коне, а след това спечели престижното състезание рекордните шест пъти на шест различни коне.Тя представлява Великобритания на три Олимпийски игри, след като спечели сребро отборно на Олимпийските игри от 1984 година.Тя успя в отборни и индивидуални състезания, като спечели титлата на световен шампион 1982 г., и продължава да спортува като телевизионни репортери, покриващи-коментатор и председател на квалификационен комитет на Великобритания.Сега Лусинда прекарва голяма част от времето си, от преподаването на умения за каране по пресечен терен ново поколение състезатели.Характеристики : Няколко нива на трудност за играчи от всички възрасти Четири официално лицензирани турнира от Големия шлем по конному спорт : бадминтон в Аделаида, Кентъки и Берли Играчите могат да персонализират своя ездач и кон с хиляди комбинации, за да създадете свой собствен уникален дует на Играчите са на разположение стотици разблокируемых теми, включително и панделки за дрехи и награди В играта се появяват най-добрите световни състезатели, участващи в конкурси, включително Филип Даттона, Карин Донкерс и Мери Кингсистемные изисквания : Pentium PIII 1.4 GHz Windows 2000 / XP / VISTA 256 MB оперативна памет 1,5 GB свободно дисково пространство 4x CD-ROM Накопитель32 MB видео карта Direct X 9.0 c, съвместима със звукова карта Direct X 9.